Klášterní kaple

http://napajedla.cz/galerie/14/tolstoys%20banner.jpg

S podzimním počasím přichází vždy také koncertní sezóna v Klášterní kapli a případně také v sále Kina Napajedla. Každým rokem se od října až do konce dubna snažíme vaše páteční večery zpříjemnit co nejpestřejší škálou hudebních žánrů. A tak si můžete v kapli nebo v kině poslechnout přes jazz, šanson, swing, blues, folk až po současnou alternativní scénu. Pořádáme také koncert v rámci každoročního cestovatelského festivalu Cestovatelský mišmaš.

Prostor Klášterní kaple je přitažlivý nejen pro hudebníky, ale i pro hosty géniem loci samotného místa. Pro zpříjemnění večerů je vždy otevřená přilehlá kavárna Café Klášter, která spolu s klubovou úpravou sálu přináší přívětivou a neformální atmosféru koncertů.


2021:

8. 10. / Klášterní kaple → Katarzia & Pjoni
3. 12. / Klášterní kaple → Pocta Zuzaně Navarové - M. Burešová a M. Bihári

 

→ V Klášterní kapli si již zahráli vynikající kapely a muzikanti jako napříkald Monika Načeva, Dva, Fiordmoss, René Lacko, Kieslowski, Tara Fuki, Never Sol, Luno, Tolstoys, Apoaché, Jarda Svoboda, Jitka Šuranská a další.
V Kině Napajedla si zahráli například Gwyn Ashton, Jaroslav Hutka, Ruchadze Band*AmsterdamBeyond a další.

→ Pro aktuální informace sledujte Kalendář akcí a facebook Klubu kultury Napajedla.http://napajedla.cz/galerie/19/ponk%20%281%29.jpg  http://napajedla.cz/galerie/19/kieslow.jpg

  

  

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate