O nás

 

Klub kultury je příspěvková organizace města Napajedla se sídlem v budově Nového Kláštera.

Provozujeme muzeum, infocentrum, knihovnu, kino, městskou kavárnu, sdružujeme divadelní a loutkový soubor a folklórní soubory.
Dále pořádáme kulturní akce jako koncerty různých žánrů, divadelní a loutková představení, folklórní vystoupení, výstavy, historické či cestovatelské přednášky pro veřejnost, karnevaly pro děti, farmářské trhy, blešák, atd.

Celkem pro vás ročně připravíme přes 200 akcí malého i velkého rozsahu. Z větších akcí jmenujme Svatováclavské slavnosti, Divadelní festival ochotnických souborů, Festival vážné hudby Pocta Rudolfu Firkušnému, setkání folklorních souborů Slovácka, Valašska a Hané Moravské chodníčky, Festival malých pivovarů a Jarní slavnosti.

Všechna naše střediska a akce navštíví ročně přes 40 tisíc lidí. O vaše kulturní vyžití v Napajedlích se stará 13 pracovníků Klubu kultury, přes 20 brigádníků a externistů a nespočet dobrovolníků.

Klub kultury Napajedla sídlí na adrese Nového Kláštera, Komenského 304 od poloviny roku 2013 zároveň s Muzeem a Informačním centrem Napajedla.

Klub kultury dále disponuje prostory v majetku města:

Loutkový sál, Zámecká 519

Divadelní sál, Zámecká 519 (od r. 2014 uzavřen z důvodu havarijního stavu elektroinstalace)

Kino Napajedla, Na Kapli 459

Klášterní kaple, kavárna Café Klášter a tančírna, Komenského 305

Knihovna Boženy Benešové sídlí na Novém Klášteře od roku 2011. Kavárna Café Klášter, která sousedí s Koncertní síní Rudolfa Firkušného - Klášterní kaplí, byla zprovozněna v roce 2014. Dále zde mají tančírnu folklórní soubory. V zámeckém parku stojí budova divadelního sálu a loutkového sálu. Kino Napajedla bylo po rekonstrukci otevřeno v roce 2015 a po digitalizaci v roce 2016 obnovilo svůj promítací provoz.

Děkujeme všem návštěvníkům akcí za jejich přízeň, které si velmi vážíme.

Klub kultury provozuje:

→ Muzeum Napajedla

→ Informační centrum

→ Knihovna Boženy Benešové

→ Kino Napajedla

→ Café Klášter

V rámci Klubu kultury se sdružují soubory:

→ Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka

→ Loutkový soubor Klubíčko

→ Slovácké soubory RadovanPozdní sběr a Radovánek

_
Více informací najdete v sekci Výroční zprávy a Rozpočet.

Prezentace KK Napajedla 2017

 


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate