Cestovatelský mišmaš | 19. - 20. 1. 2018

8. ročníku festivalu Cestovatelský mišmaš je minulostí! Známí i neznámí světoběžníci a dobrodruzi se s vámi podělili o zážitky ze svých cest.

Speciálně sestavený program byl rozdělen do dvou dnů a součástí byl také MINI FOOD FESTIVAL, venkovní posezení s ohništěm, tombola o sportovní ceny, koncert a DJ Jah Jah.

A jaký byl podrobný program? 
V pátek jste mohli vidět film Fulmaya, děvčátko s tenkýma nohama - příběh o touze po svobodě a velkých životních rozhodnutích, odehrávající se v podhůří Himalájí. 
Nechyběla beseda a diskuse s váženým hostem, herečkou, a vášnivou cestovatelkou Dorotou Nvotovou, kterou můžete znát také z filmů Roming, Děvčátko nebo Perníková věž. Skvělá atmosféra večera byla zakončena koncertem Doroty!

Sobotní program v sobě zahrnoval 4 přednášky!

Kde ženy vládnou / Kateřina Karásková 
Do Mongolska, stopem ! / Za Hranici Komfortu - Ondřej Šperka
Austrálie - Spirit of Queensland / Tomáš Chrástek 
Jak procestovat Japonsko s nízkými náklady / Potkáme se ve vlaku - Olga Ryparová 

Navíc jste ještě mohli vidět :)
Fotoprojekci fotografa Pavla Ligra - Japonsko, Ukrajina, kdy Pavel Ligr byl rovněž hlavním fotografem obou festivalových dnů. Sobotní večer skvěle zakončil DJ Jah Jah.

Děkujeme všem sponzorům, organizátorům a kamarádům, bez kterých bychom tento festival neuskutečnili! :) Izolex MoraviaSP SPORTNapabikeSubform ZluhPINGUIN - outdoor equipmentČEROZFUCHT s.r.o.

FOTO: Fotoligr


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate