Festival malých pivovarů 2018

Ochutnávku netradičních piv si nenechali v sobotu 23. 6. 2018 ujít návštěvníci pátého ročníku Festivalu malých pivovarů. Na nádvoří Nového Kláštera čepoval Minipivovar Valášek, Harley Pub, Klášterní pivovar Želiv, Jarošovský pivovar, Karlovský minipivovar Pod pralesem, Pivovar Chmelnice, Topolský pivovar, Kyjovský pivovar,1. Selský pivovárek a Syrovar ze Syrovína.

Ženy i muži soutěžili v pití Jarošovského piva na čas a také se hlasovalo o nejchutnější pivo festivalu. První místo si opět obhájil Jarošovský pivovar se svým 11 ležákem Jurou. Druhé místo získal Topolský pivovar s pivem 14 Topolský Marzen a třetí se umístil místní pivovar chmelnice s 11 Chmelnická polotmavá.

Na své si přišli i milovníci osvěžujících koktejlů, které se podávaly ve stánku CAFÉ Klášter. Nechyběla ani živá hudba. Na pódiu to postupně rozbalily kapely Pass, Gentlemens Club SKA, bubenická show kapely MLASK a také oblíbení Aventis. I přesto, že počasí nám přineslo pár deštivých mraků, atmosféra byla báječná a návštěvníci.


Foto: Pavel Ligr

Reportáž TV Slovácko zde
Reportáž NTV Cable Napajedla zde


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate