Kam vyrazit na procházku v katastru Napajedel v těchto dnech?

Pátek, 12.03.2021

Kam vyrazit na procházku v katastru Napajedel v těchto dnech? Napajedla mají novou mapovou aplikaci.

Informační centrum Napajedla ve spolupráci s firmou Mapujme.cz připravilo pro občany Napajedel mapovou aplikaci, která nabízí občanům města řešení, kam se vydat na procházku či kolo v rámci katastru. Mapa je dostupná zdarma na adrese www.mapujme.cz/napajedla.

„Tipy na procházky a běh jsou označeny zelenou barvou a na cyklovýlety růžovo-fialovou barvou. Při kliknutí na trasu se dozvíte, jak je dlouhá, za jak dlouho ji můžete zdolat a pro koho je vhodná. Vlevo nahoře je menu, kde můžete vypínat a zapínat vrstvy v mapě a měnit podkladové mapy. Vpravo nahoře najdete nástroje jako je zoom, tisk mapy a určení polohy pomocí GPS,“ upřesnil tvůrce mapy Martin Gabryš.

„Najít vhodnou trasu na procházku či cykloprojížďku v současné situaci není jednoduché. Tímto chceme občanům města ukázat možnosti, kam se vydat po katastru města. Budeme se těšit na zpětnou vazbu od občanů na e-mailu infocentrum@napajedla.cz nebo na Facebooku: Informační centrum Napajedla,“ uvedla vedoucí infocentra Barbora Košutová.

https://www.napajedla.cz.uvirt35.active24.cz/galerie/14/mapa.JPG


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate